Αρχική σελίδα
Αρχική σελίδα  English Version
  Επικοινωνία
Α.Ε.ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΕ Α.Ε.Κ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝ/ΛΗΣ Α.Ο.Τ. ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ. ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Π.Α.Ε. ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Α.Ο. ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. 1927 ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Σ. 2005 ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΕ ΦΩΣΤΗΡ ΑΠΟ 2013 ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ Α.Ο. ΠΑΕ
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ ΠΑΕ Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1932 ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ/ΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ 1904 Π ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΑΠΣ ΠΑΕ ΛΑΜΙΑ 1964  Π.Α.Σ. ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΠΑΕ ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 ΑΟ ΠΑΕ ΦΩΚΙΚΟΣ Α.Σ. ΠΑΕ
Δελτία Τύπου
Νέα
ΟΠΑΠ
Ενημέρωση / Νέα
Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος FOOTBALL LEAGUE Ο.Π.Α.Π.
27/2/2013
Το πρόγραμμα της 25ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος  FOOTBALL LEAGUE  Ο.Π.Α.Π. είναι: 
 
ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΕΔΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ – ΠΟΛΗ
ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΓΗΠ. "Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ"
ΔΡΑΜΑΣ
03/03/13
15:00 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ "Ν. ΣΑΡΑΦΗΣ"
ΕΠΑΝΟΜΗΣ
03/03/13
15:00 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΗΠ. "Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ"
ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ
04/03/13
19:00 OTE TV 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
03/03/13
15:00 
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΛΑΡΙΣΑ 1964
ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΒΟΛΟΥ
03/03/13
18:30 OTE TV 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
03/03/13
15:00 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΦΩΚΙΚΟΣ
ΓΗΠ. "Γ.Φ.Σ. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ"
ΑΓΡΙΝΙΟΥ
03/03/13
15:00 
ΚΑΛΛΟΝΗ ΑΕΛ
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
03/03/13
15:00 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ
ΣΕΡΡΩΝ
03/03/13
15:00 
ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2005
ΔΗΜ. ΣΤ. "ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ"
ΚΑΒΑΛΑΣ
03/03/13
15:00 
 
Σημείωση : Η ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ δεν αγωνίζεται (έχει ρεπό).
« back
Football League
Θ Ομάδα B
1ος Όμιλος
1 ΑΕΚ ΠΑΕ 0
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0
3 Α.Ο.ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΣ 0
4 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΠΑΕ 0
5 Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0
6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0
7 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0
8 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0
9 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΕ 0
10 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 0
11 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΑΕ 0
12 ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2013 0
13 ΧΑΝΙΑ Α.Ο. 0
2ος Όμιλος
1 ΠΜΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 0
2 ΑΕΠ-ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ 0
3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. ΠΑΕ 0
4 ΑΕΛ Π.Α.Ε. 0
5 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ 0
6 ΑΠΟΛΛΩΝ-1926 ΚΑΛΑΜ. 0
7 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 0
8 ΕΘΝ.ΓΑΖΩΡΟΥ ΠΑΕ 0
9 ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΕ 0
10 ΛΑΜΙΑ ΠΑΕ 0
11 ΠΙΕΡΙΚΟΣ 0
12 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΑΟ 2005 0
13 ΦΩΚΙΚΟΣ 0
αναλυτικά »